Skoči na glavno vsebino

Zelo zanimivo tekmovanje je potekalo namesto v gozdovih, za spremembo v centru Ljubljane, na neprometnih površinah Stare Ljubljane. Med Zmajskim in Čevljarskim mostom ter med Maximarketom in Ljubljanskim gradom so morali tekmovalci čim hitreje poiskati 10 do 14 kontrolnih točk, odvisno od kategorije. Res je bila udeležba ljubljanskih osnovnošolcev skromnejša kot sicer, a zato uspehi naših učencev niso bili nič manj vredni. Med mlajšimi osnovnošolci (6. in 7. razred) je zmagal Aljaž Robič (7.b), Maks Lunaček Goltes (7.c) pa je bil tretji. V isti kategoriji je med učenkami drugo mesto osvojila Špela Leban (6.d). Med starejšimi učenci (8. in 9. razred) je Tevž Leban (9.b) osvojil tretje mesto, med učenkami pa sta bili Julija Puškarič druga in Marija Kralj tretja.
Tudi ostali naši učenci so osvojili dobre uvrstitve. Skoraj vsi so našli vse kontrolne točke. Uvrstitve naših učencev so navedene spodaj. Čestitke vsem!