Tudi letos so se člani dramskega krožka udeležili Otroškega festivala gledaliških sanj, ki je že dvajsetič zapored potekal v Festivalni dvorani. V sklopu festivala, ki je potekal od 3. do 16. aprila, se je zvrstilo 34 otroških gledaliških predstav in 11 improvizacijskih gledaliških skupin, na katerih je nastopilo preko 600 mladih igralk in igralcev iz cele Slovenije. OŠ Sostro se je predstavila kar s tremi igrami, ki so požele pohvale s strani strokovne žirije v sestavi dramaturginje Staše Prah, gledališkega režiserja Aljoše Živadinova Zupančiča ter igralke Ive Babić. Najboljšim so priznanja in nagrade podelili člani strokovne in otroške žirije ter igralca Klemen Janežič in Blaž Šef. S ponosom in velikim veseljem oznanjamo, da je učenka naše šole, Ajša Tonja Kotnik, prejela nagrado za obetavno igralko. Vse tri igre bomo odigrali tudi v dvorani Zadružnega doma Zadvor, v četrtek, 20.aprila ob 18:00, kamor ste vljudno vabljeni.

Mentorici Aška in Mina

• Dramski krožek na 20. festivalu gledaliških sanj