V sredo, 22. 5. 2024, se je v veliki telovadnici odvijal že 6. Masters turnir v namiznem tenisu. Med seboj so se pomerili učenci 4. - 9. razreda ter vabljeni učitelji. Napeti dvoboji so priigrali sledeče rezultate:
1. mesto: Lovro Ažman, 9. b
2. mesto: Jakob Povše, 6. a
3. mesto: Jan Pančur, 8. a
4. mesto: Tomaž Matos, 7. d
5. mesto: Tilen Jenko, 9. c
6. mesto: Črt Borak, 4. c
7. mesto: Maks Slak, 4. a
8. mesto: Dominik Keržan, 4. a
9. mesto: učitelj Vid Tilia
10. mesto: Mark Patrik Pilko, 4. a
11. mesto: učitelj Mitja Vatovec
12. mesto: učiteljica Maša Dvornik Rački
V igranju se je preizkusil še učitelj Tomaž Božič Nosan.
Vsem udeležencem čestitke za osvojene rezultate! Navijači s tribun so pomembno prispevali k vašemu uspehu.
Vsak udeleženec je prejel priznanje za osvojen rezultat ter vrečko s priložnostnimi darilci. Srečanje smo nadaljevali v prijetnem vzdušju ob slastni pici ter torti, ki so nam jo za to priložnost pripravili v šolski kuhinji.
Zaključili smo z zavedanjem, da je vredno vzpostavljati in krepiti medsebojne vezi različnih generacij preko igranja namiznega tenisa. Prihodnje šolsko leto zopet ponovimo.

Organizatorji turnirja: Gregor Škafar, Natalija Panič, Kristina Pelc Zupančič