2021-22

V torek, 31. 5. 2022, je v dvorani Kodeljevo potekalo prvenstvo Ljubljane v namiznem tenisu. Učenci naše šole so se borili po najboljših močeh in dosegli veliko zmag. S končnimi rezultati pa sta najbolj izstopala Aleksander Ivič Višnikar, ki je osvojil 1. mesto v kategoriji učencev od 1. do 5. razreda in Ažbe Bricelj z osvojenim 3. mestom v kategoriji od 6. do 9. razreda. 1. 6. 2022 je bilo tekmovanje namenjeno kategoriziranim tekmovalcem. Našo šolo je zastopal Lovro Ažman, ki je osvojil odlično 3. mesto. V Novi Gorici pa se je 1. 6. 2022, odvijalo polfinale državnega prvenstva na katerem je igral Bor Brodnjak. Tokrat naš najboljši igralec ni imel svojega dne in je osvojil 6. mesto, kar pa ni zadostovalo za uvrstitev na finalno tekmovanje.
Vsem sodelujočim iskrene čestitke za odlične nastope.

Gregor Škafar