2021-22

Letošnje družboslovno potepanje nas je vodilo v Bosno in Hercegovino, deželo dobre hrane, toplih ljudi, krasnih voda in gozdov ter pestre zgodovinske preteklosti. Prijazno so nas sprejeli v Sarajevu, Konjicu, Jablanici, Mostarju, Travniku, Jajcu in ob Plivskem jezeru.
Domov smo se vrnili s polnimi želodčki, zabavnimi spomini, globokimi vtisi in novimi znanji. Poln avtobus krasnih otrok in odrasle ekipe učiteljic in učiteljev, vodnika in dveh voznikov bo za vedno ostal povezan s skupnimi spomini in doživetji.
Lepo je bilo in gotovo bo spet, saj so nas otroci prepričali, da jim kaže zaupati. Izrekamo jim veliko pohvalo in se že spogledujemo z novimi popotniškimi biseri, ki jih še želimo raziskati.

Učiteljica Natalija Panič, učitelj Tomaž Božič Nosan, učitelj Mitja Vatovec in učiteljica Alja Novak

• Dejavnosti 2021-22 »
  • DRUŽBOSLOVNA UČNA EKSKURZIJA V BOSNO IN HERCEGOVINO (13.-15. maj 2022)